background-image
background-image

Hledáte plyn v zásobníku pro zemědělství?

Zásobníky kapalného plynu společnosti Flaga zaručují pohodlné použití, aniž byste se museli obávat o dodávky. Na našich zásobnících si můžete vždy zkontrolovat, kolik plynu vám zůstává v nádrži, a objednat si plyn podle svých potřeb. Nabízíme službu telemetrie, kdy vám po instalaci zařízení můžeme poskytnout elektronické informace v podobě e-mailu o zásobě plynu.

Sušení kukuřice přímo na farmě – aneb jak zvýšit svůj zisk?

Nejlepší odpovědí na tuto otázku by bylo snížení nákladů a výdajů. Je běžné, že se technologie časem opotřebovávají a provozní náklady neustále rostou. Další skutečností, která nás ovlivňuje, ať chceme, nebo ne, jsou globální a místní trendy, které nám nabízí metody a technologie sušení, které nám umožňují dosažení lepšího postavení na trhu.

VŠE POD KONTROLOU SE SPOLEČNOSTÍ FLAGA

Respektujeme váš čas a staráme se o vaše pohodlí, proto vám nabízíme řešení, která se vám budou líbit!

Zanechejte nám své kontaktní údaje:VYPLŇTE FORMULÁŘ

Plynulé dodávky

Telemetrické měřicí přístroje zabezpečují pravidelné monitorování hladiny plynu v zásobníku a v případě dohody o automatických dodávkách, je starost o dostatečnou zásobu plynu na nás.

Technická podpora

Záleží nám na vašem komfortu při používání našich zásobníků, a proto je naše zákaznická služba k dispozici každý pracovní den od 7.00 do 17.00 hodin a nonstop urgentní servis

Fakturační a platební možnosti

Nabízíme dva způsoby úhrady za plyn. Můžete si vybrat odběr plynu prostřednictvím plynoměru a platit v zálohových měsíčních platbách s vyúčtováním spotřeby jedenkrát ročně, nebo si můžete objednat plyn s jednou platbou za celou dodávku.

POUŽITÍ

Zásobníky na kapalný plyn se využívají k rozličným účelům. Podívejte se, jak je můžete použít ve vlastním zemědělském podniku.

DRŮBEŽÁRNY

Teplo je základem správného růstu drůbeže. Vytápění se zásobníky může poskytnout přiměřenou teplotu ve vaší drůbežárně a zabezpečit optimální růst drůbeže.

SUŠÁRNY

Nižší vlhkost zrna snižuje pravděpodobnost hniloby a zvyšuje jeho výkupní hodnotu. Ujistěte se, že zabezpečujete optimální podmínky skladování zrna jeho vysušením pomocí sušiček na obilí vytápěných kapalným plynem.

ŽAMPIONÁRNY

Prostřednictvím vytápění kapalným plynem zabezpečíte správnou teplotu v růstových komorách a tím optimální růst hub.

background-image

ZANECHEJTE NÁM SVÉ KONTAKTNÍ ÚDAJE

Vyplňte formulář a náš obchodní zástupce vás bude kontaktovat a připraví vám nabídku, která nejlépe splní vaše požadavky.

Pro odeslání zprávy prosím, vyplňte všechny vyznačené pole.
Vaša objednávka bola úspešne odoslaná. Ďakujeme.
Jméno a příjmení
Telefonní číslo *
E-mail *
Full Close
Zjistěte jak lze použít naše zásobníky:Přejít na plyn v zásobnícíchSeznamte se s portfoliem produktů Flaga v plynových lahvích:Přejít na plyn v lahvích