background-image
background-image

Plynové vytápění pro zemědělské podníky

Plynové vytápění pro zemědělské podniky je efetkivní řešení jak zajistit plynulou dodávku plynu své menší či větší farmě. Podívejte se na naši nabídku.

Plynové vytápění pro zemědělské podniky se s velkým úspěchem na farmách. Pohodlí použití téměř bezúdržbového plynového topného systému znamená, že plynový zásobník pro zemědělské podniky volí stále více zákazníků. Patří mezi ně také zemědělci, kteří potřebují zdroj tepla pro kurníky, sušárny, houbařské farmy, skleníky. Teplo v těchto místech, která jsou základem zemědělské činnosti mnoha zemědělců a chovatelů, je pro rostliny i živočichy nezbytné. Podívejte se jaká je pro plynový zásobník pro zemědělské podniky cena.

Sušení kukuřice přímo na farmě – aneb jak zvýšit svůj zisk?

Nejlepší odpovědí na tuto otázku by bylo snížení nákladů a výdajů. Je běžné, že se technologie časem opotřebovávají a provozní náklady neustále rostou. Další skutečností, která nás ovlivňuje, ať chceme, nebo ne, jsou globální a místní trendy, které nám nabízí metody a technologie sušení, které nám umožňují dosažení lepšího postavení na trhu.

VŠE POD KONTROLOU SE SPOLEČNOSTÍ FLAGA

Respektujeme váš čas a staráme se o vaše pohodlí, proto vám nabízíme řešení, která se vám budou líbit!

Zanechejte nám své kontaktní údaje:VYPLŇTE FORMULÁŘ

Plynulé dodávky

Telemetrické měřicí přístroje zabezpečují pravidelné monitorování hladiny plynu v zásobníku a v případě dohody o automatických dodávkách, je starost o dostatečnou zásobu plynu na nás.

Technická podpora

Záleží nám na vašem komfortu při používání našich zásobníků, a proto je naše zákaznická služba k dispozici každý pracovní den od 7.00 do 17.00 hodin a nonstop urgentní servis

Fakturační a platební možnosti

Nabízíme dva způsoby úhrady za plyn. Můžete si vybrat odběr plynu prostřednictvím plynoměru a platit v zálohových měsíčních platbách s vyúčtováním spotřeby jedenkrát ročně, nebo si můžete objednat plyn s jednou platbou za celou dodávku.

POUŽITÍ

Zásobníky na kapalný plyn se využívají k rozličným účelům. Podívejte se, jak je můžete použít ve vlastním zemědělském podniku.

DRŮBEŽÁRNY

Teplo je základem správného růstu drůbeže. Vytápění se zásobníky může poskytnout přiměřenou teplotu ve vaší drůbežárně a zabezpečit optimální růst drůbeže.

SUŠÁRNY

Nižší vlhkost zrna snižuje pravděpodobnost hniloby a zvyšuje jeho výkupní hodnotu. Ujistěte se, že zabezpečujete optimální podmínky skladování zrna jeho vysušením pomocí sušiček na obilí vytápěných kapalným plynem.

ŽAMPIONÁRNY

Prostřednictvím vytápění kapalným plynem zabezpečíte správnou teplotu v růstových komorách a tím optimální růst hub.

VYTÁPĚNÍ SKLENÍKU PLYNEM ZE ZÁSOBNÍKU

background-image

ZANECHEJTE NÁM SVÉ KONTAKTNÍ ÚDAJE

Vyplňte formulář a náš obchodní zástupce vás bude kontaktovat a připraví vám nabídku, která nejlépe splní vaše požadavky.

Pro odeslání zprávy prosím, vyplňte všechny vyznačené pole.
Vaša objednávka bola úspešne odoslaná. Ďakujeme.
Jméno a příjmení
Telefonní číslo *
E-mail *
Full Close
Zjistěte jak lze použít naše zásobníky:Přejít na plyn v zásobnícíchSeznamte se s portfoliem produktů Flaga v plynových lahvích:Přejít na plyn v lahvích