background-image
background-image

FLAGA − váš dodavatel LPG

Jsme tam, kde jste vy, přizpůsobujeme energii vašim měnícím se potřebám. Přinášíme komfort, protože víte, že se na nás můžete spolehnout, protože víte, že jsme vždy blízko vás, kdekoliv jste a cokoliv děláte.

KARIÉRA V SPOLEČNOSTI FLAGA | Zaměstnanci společnosti FLAGA jsou nejzkušenějšími specialisty na trhu. Také vy můžete být součástí našeho týmu.

O společnosti FLAGA

FLAGA je jednou z vedoucích společností na trhu s LPG v České republice. Distribuujeme plyn v lahvích společnostem i jednotlivcům, stejně tak i plyn do zásobníků pro vytápění a technologie a LPG pro motorová vozidla čerpacím stanicím.

Efektivní distribuční síť

Efektivní distribuční síť je základem obchodu. Toto je důvod, proč máme strategicky rozmístěné plnírny a distribuční sklady, které nám umožňují rychle a včas dodávat LPG po celé České republice při nejnižších možných nákladech.

PlnírnaPlnírna

Distribuční skladDistribuční sklad

Mapa

Plnírna

Nádražní 47
693 01 Hustopeče

Plnírna

Budovatelská 155
190 15 Praha Satalice

Distribuční sklad

Václavská 618/III, sklad PB
377 01 Jindřichův Hradec

Distribuční sklad

Koterovská 173
326 00 Plzeň

Distribuční sklad

parc.č. 299
538 62 Hrochův Týnec

Distribuční sklad

Přáslavice č.p.284
783 54 Přáslavice

Distribuční sklad

Pražská 187, sklad PB
415 01 Teplice

Prohlédněte si aktuální volné pracovní pozice:Přejít na Kariéru
background-image

Co nás odlišuje?

Certifikáty

Spokojenost a doporučení našich klientů, množství certifikátů kvality a bezpečnosti jsou důkazem, že naše plynové lahve a zásobníky jsou zcela bezpečné a důvěryhodné. Tímto jsme si jisti, protože všechny naše produkty jsou důkladně a pravidelně testovány na kvalitu a bezpečnost.

Postupy

O potřeby vás – našich zákazníků se staráme na každém kroku. To je důvod, proč naše produkty podstupují testy kvality a bezpečnosti. To nám zaručuje jistotu, že dodáváme, prodáváme a pronajímáme pouze kontrolované a správně fungující plynové lahve a zařízení.

Nejlepší služby našim zákazníkům

Nikdy se nepřestáváme starat o vaše pohodlí při používání Flaga plynu. Naše zákaznické centrum je pro vás k dispozici každý pracovní den od 7.00 do 16.00 hodin, technická podpora a urgentní servis se poskytuje 24/7.

MŮŽEME VÁM POMOCI?

Máte nějaké dotazy?

Vyplňte formulář nebo nám zavolejte.

Pro odeslání zprávy prosím, vyplňte všechny vyznačené pole.
Vaša objednávka bola úspešne odoslaná. Ďakujeme.
Jméno a příjmení
Telefonní číslo *
E-mail *
PSČ
Povězte nám, jak vám můžeme pomoci
Full Close

Vyberte si předmět:

Zjistěte jak lze použít naše zásobníky:přejít na zásobníkySeznamte se s portfoliem produktů Flaga v plynových lahvích:přejít na plyn v lahvích