background-image

Autoplyn

Autoplyn

Zkapalněný ropný plyn jinak známý jako LPG je mimořádně univerzální plyn, který je možné využívat rozličnými způsoby – v domácnosti, v zemědělství, ve službách, v průmyslu a také jako palivo pro auta. Chemické složení LPG je podobné zemnímu plynu.

FAQ - Nejčasteji kladené dotazy

Jaké jsou výhody používání autoplynu?

  • snížení nákladů na palivo přibližně o 50 %,
  • bezpečné jako benzin nebo nafta,
  • krátká návratnost investice do přestavby,
  • snížení hluku motoru při použití LPG.

Pro koho je provoz na autoplyn vhodný?

Autoplyn je vhodný pro taxislužby, flotily dopravních a služebních vozidel, vozidla zásilkových služeb a je ideálním řešením pro profesionální správu vozového parku.

Jak funguje jízda na autoplyn?

Při přestavbě na LPG zůstává benzinová nádrž na svém původním místě. Při bivalentním palivovém systému můžete s vozidlem jezdit na LPG nebo na benzin. Vozidlo vždy startuje na benzin, a až teplota motoru dosáhne určitou hodnotu, pak se přepne na LPG. Přepínání je automatické nebo manuální přepínačem v kabině vozidla. V závislosti na velikosti nádrže a spotřeby vozidla, dojezd na jedno natankování je 350 až 1000 km. Ukazatel množství paliva v nádrži se umisťuje na středový panel v kabině vozidla.

MŮŽEME VÁM POMOCI?

Máte nějaké dotazy?

Vyplňte formulář nebo nám zavolejte.

Pro odeslání zprávy prosím, vyplňte všechny vyznačené pole.
Vaša objednávka bola úspešne odoslaná. Ďakujeme.
Jméno a příjmení
Telefonní číslo *
E-mail *
PSČ
Povězte nám, jak vám můžeme pomoci
Full Close

Vyberte si předmět:

Zjistěte jak lze použít naše zásobníky: Přejít na plyn v zásobnícíchSeznamte se s portfoliem produktů Flaga v plynových lahvích:Přejít na plyn v lahvích