background-image

Co byste měli vědět o LPG?

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Existují přestávky v dodávce energie?

LPG je palivo, které lze nejen dodat na jakékoliv místo v zemi, ale i díky telemetrickým řešením, které monitorují hladinu plynu, je možné automatizovat dodávky a zabezpečit kontinuitu provozu společnosti

Jaká je účinnost LPG?

LPG může být až pětkrát účinnější než tradiční paliva díky vysoké výhřevnosti. Navíc plynová paliva umožňují stabilní regulaci teploty. To vše znamená, že LPG je ideální pro proces vytápění, sušení a vaření. Kromě toho mnoho skladů a výrobních závodů používá LPG jako palivo pro vysokozdvižné vozíky. LPG je účinnější než jiná paliva a může být použito jak venku, tak i uvnitř, na rozdíl např. od motorové nafty.

Jaké je zdržení?

LPG poskytuje okamžité teplo a používá ho mnoho firem k zásobování teplou vodou, protože umožňuje ušetřit peníze tím, že eliminuje zbytečné náklady na skladování ohřáté vody v zásobnících. Vysokozdvižné vozíky poháněné LPG mohou být natankovány do několika minut, což znamená, že oproti elektrickým vysokozdvižným vozíkům mohou být použity prakticky bez přestávek.

Jaké jsou náklady na údržbu?

Z pohledu nákladů, především při rozhodování o dlouhodobých investicích, může přechod z ropných paliv na plyn přinést značné úspory, dokonce až 30 %. Kromě toho je zkapalněný plyn čistší než ropná paliva, obsahuje výrazně méně hydrogenuhličitanů a nevytváří saze, což znamená, že není třeba čistit potrubí, komíny a kamna nebo odstraňovat odpad, a tedy filtry vydrží mnohem déle díky nižšímu zatížení. Použití LPG umožňuje společnosti snížit celkové provozní náklady spojené s vytápěcími systémy.

K jakým účelům může být použité LPG?

Vysoce flexibilní LPG palivo má množství různých způsobů použití. Může se použít například k ohřevu vody nebo k vytápění a pro tepelné zpracování, takže není zapotřebí dalších zdrojů energie.

Jak vypadá LPG z hlediska budoucích nároků na nízké emise CO2?

Navzdory širokému spektru dostupných obnovitelných zdrojů energie, jako je sluneční energie, biomasa nebo vítr, je velmi nepravděpodobné, že tyto zdroje budou postačující pro všechny procesy ve společnosti. Tento ekologický, v porovnání s tuhými palivy, zkapalněný plyn se může používat v kombinaci s nejnovějšími technologiemi s nízkými emisemi, a to způsobuje, že společnost, která používá LPG, je šetrnější k životnímu prostředí.

Je čas přejít na ekologické vytápění pomocí FLAGA

Věděli jste, že uhlí nebo saze jsou příčinou asi 20% globálního oteplování.

undefined

TAKÉ TOTO BY VÁS MOHLO ZAJÍMAT

BEZPEČNOST

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

JAK MŮŽETE UŠETŘIT ENERGIE?

SROVNÁNÍ VÝHOD A NEVÝHOD RŮZNÝCH ZDROJŮ VYTÁPĚNÍ

ZABRAŇTE OTRAVĚ OXIDEM UHELNATÝM | BEZPEČNOSTNÍ BULLETIN

Jaké radiátory vybrat pro plynové vytápění?

heating system controlled by thermostat

Plynové vytápění – je to stále dobrá volba?

MŮŽEME VÁM POMOCI?

Máte nějaké dotazy?

Vyplňte formulář nebo nám zavolejte.

Pro odeslání zprávy prosím, vyplňte všechny vyznačené pole.
Vaša objednávka bola úspešne odoslaná. Ďakujeme.
Jméno a příjmení
Telefonní číslo *
E-mail *
PSČ
Povězte nám, jak vám můžeme pomoci
Full Close

Vyberte si předmět:

Zjistěte jak lze použít naše zásobníky:Přejít na plyn v zásobnícícheznamte se s portfoliem produktů Flaga v plynových lahvích:Přejít na plyn v lahvích