background-image
background-image

Cena instalace plynového vytápění

ytápění domu LPG - spočítáme vám náklady na plynové vytápění. Cena instalace plynového vytápění se odvíjí nejen od typu zásobníku.

Vzhledem k tomu, že ekologové bijí na poplach a klimatické změny pociťujeme na vlastní kůži, stále častěji se obracíme k řešením šetrným k životnímu prostředí. To platí jak pro spotřebitele, tak např. pro developery, kteří tímto způsobem zvyšují konkurenceschopnost své nabídky. Jedním z takových řešení je vytápění domu plynem ze zásobníku. Důležitým argumentem jsou zde také náklady. Protože v současné době cena instalace plynového topení je velmi podobná oblíbenému ekohrášku a rozhodně nižší ve srovnání s elektrickou energií. Výhodou kapalného plynu je také eliminace nutnosti provozovat a budovat kotelnu a možnost stavět domy na levných pozemcích bez přístupu k zemnímu plynu nebo tepelné síti. Instalace nádrže na kapalný plyn je dobrým řešením v místech, kde je obtížný přístup k jiným palivům, zejména k síti zemního plynu.

Ekologické vytápění

LPG je palivo, které se vyrábí při rafinaci ropy. Vytápění LPG je ekologické, protože při jeho spalování vzniká o 20 % méně oxidu uhličitého než při spalování topného oleje a o 50 % méně oxidu uhličitého než při spalování uhlí. Při spalování LPG nevzniká žádný škodlivý prach, díky čemuž není plyn toxický a v případě úniku neznečišťuje půdu ani podzemní vodu. Vytápění nádrží na LPG má mnoho výhod. Instalace takové nádrže je poměrně snadná a rychlá. LPG nevyžaduje samostatný sklad paliva, topný systém na LPG je bezúdržbový a jeho instalace je zcela bezpečná. Kromě toho je LPG univerzální a může pohánět všechny plynové spotřebiče v domě, například kotel ústředního topení nebo sporák. Nádrž na kapalný plyn může být instalována na povrchu země nebo zcela zakopána. Volba řešení je dána povrchem pozemku a hladinou podzemní vody.

Co se ode mne očekává?

Jak již bylo zmíněno, celý průzkum nezabere více než 2 minuty. Robot se představí a poté položí otázku týkající se celkové úrovně spokojenosti, následně – v závislosti na odpovědi – položí další otázku, která Vám umožní zdůvodnit Vaši odpověď. Všechny odpovědi se zaznamenávají na základě čísel zvolených na klávesnici Vašeho telefonu, nemusíte s námi tedy vůbec mluvit. Po vyplnění dotazníku můžete samozřejmě kontaktovat přímo našeho konzultanta nebo se jednoduše vrátit ke svým aktivitám, protože náš robot hovor ukončí, jakmile obdrží všechny odpovědi. Systém jsme nastavili tak, aby Vám volal v naší pracovní době a nezasahoval do Vašeho volného času.

 

Děkujeme všem, kteří se zúčastní našeho průzkumu s Robocaller NPS – umožní nám to rozvíjet se a lépe přizpůsobovat naše služby Vašim očekáváním. Máte-li jakékoli dotazy týkající se průzkumu spokojenosti nebo jakéhokoli jiného tématu souvisejícího s naší spoluprací, naši pracovníci jsou Vám k dispozici. Můžete je kontaktovat na naší infolince, zasláním zprávy poštou nebo vyplněním kontaktního formuláře na našich webových stránkách.

MŮŽEME VÁM POMOCI?

Máte nějaké dotazy?

Vyplňte formulář nebo nám zavolejte.

Pro odeslání zprávy prosím, vyplňte všechny vyznačené pole.
Vaša objednávka bola úspešne odoslaná. Ďakujeme.
Jméno a příjmení
Telefonní číslo *
E-mail *
PSČ
Povězte nám, jak vám můžeme pomoci
Full Close

Vyberte si předmět:

Zobraziť ostatné článkyZpět na novinkyPřečíst 6 zásad bezpečnosti:Přejít na článek