background-image

Vytápění plynem - hotely, restaurace, spa

LPG je vhodné tam, kde není přípojka

Zařízení služeb, jako jsou hotely, restaurace, kavárny, bazény nebo zařízení poskytující lázeňské služby potřebují zdroje tepla pro vytápění místností a ohřev vody, jakož i plyn na vaření pro své hosty. Jejich umístění nemusí být podmíněno dostupností plynové přípojky díky profesionálním a osvědčeným dodavatelům zásobníků na LPG. Flaga dodává zkapalněný plyn hotelům, zajišťuje pro zákazníka rychlé povolení na umístění zásobníku a zaručuje, že pronajímané plynové zařízení je naprosto bezpečné a vyhovuje všem zákonem stanoveným předpisům.

Vytápění plynem - hotely, bazény, spa

Plynový zásobník umožňuje vytápění penzionů, hotelů a všech ostatních typů zařízení tohoto druhu, bez ohledu na jejich umístění. Může také ohřívat vodu, a to i v zařízeních poskytujících lázeňskou péči a v bazénech. Zkapalněný plyn je nezbytný také v gastronomii, která si nemůže dovolit přerušení dodávek, což se často stává při zásobování zemním plynem z plynovodního potrubí. Flaga využívá telemetrický systém, který umožňuje neustálé sledování hladiny plynu v zásobníků, a proto jsou naši dodavatelé schopni zajistit spolehlivou kontinuitu provozu zařízení. 

Pronájem zásobníku na zkapalněný plyn - ekonomické a ekologické řešení pro hotely a pohostinství

Plynové zásobníky pro průmysl jsou k přírodě mnohem šetrnější než spalování uhlí nebo dřeva pro ohřev vody a vytápění místností. Jejich pronájem je také mnohem levnějším řešením než výstavba vlastního plynového zařízení. Navíc máte díky službám Flaga záruku okamžité dodávky, bezpečnosti používání a spokojenosti, protože spokojenost zákazníka je pro naši společnost nejdůležitější.

 

Hotely a rekreační chaty často vybavují své pokoje krby, které se těší velké oblibě mezi hosty. Spalování dřeva a uhlí v nich je spojeno s vysokými náklady, znečištěním životního prostředí a nízkou tepelnou účinností. Dokonalým řešením je použití plynových krbů, jejichž vzhled dokonale napodobuje tradiční krby na dřevo, ale mají mnohem vyšší tepelnou účinnost, nižší emise oxidu uhličitého a nezanášejí komín. 

 

Zkapalněný plyn se ideálně osvědčí také v gastronomických stanech, které se využívají při oslavách a akcích, jako jsou svatby a první přijímání. Je velmi módní postavit je v přírodě, kde není žádná přípojka k plynovému potrubí. Lahve s propanem dostupné v naší nabídce umožňují použití terasových sálačů, které účinně vytápějí stan v noci a během chladnějších ročních období a umožňují normální provoz kuchyně a veškerého sociálního zařízení i v polních podmínkách.  

 

Při hledání zdroje tepla pro Vaše zařízení služeb doporučujeme pronájem zásobníku na zkapalněný plyn od Flaga, který Vám umožní provozovat živnost na libovolném místě, zaručí kontinuitu dodávek pro zařízení, pohodlný způsob vyúčtování, technickou podporu, bezpečnost a kvalitu potvrzené mnoha certifikáty.

 

background-image

Hlavní výhody používání instalace pronajímané od Flaga:

  • Vysoká kvalita plynu a rentabilita v porovnání s el. proudem
  • Bezplatný servis a 24 hodinová tísňová linka se servisovou reakcí
  • Prodloužená trvanlivost plynových radiátorů a hořáků

 

 

MŮŽEME VÁM POMOCI?

Máte nějaké dotazy?

Vyplňte formulář nebo nám zavolejte.

Pro odeslání zprávy prosím, vyplňte všechny vyznačené pole.
Vaša objednávka bola úspešne odoslaná. Ďakujeme.
Jméno a příjmení
Telefonní číslo *
E-mail *
PSČ
Povězte nám, jak vám můžeme pomoci
Full Close

Vyberte si předmět:

Zobraziť ostatné článkyZpět na novinkyPřečíst 6 zásad bezpečnosti:Přejít na článek