background-image

Řeznictví a masny

Zdravá životospráva a stravování je trend, který se poslední dobou rozmáhá nejen v našich končinách, ale rovněž i na celé světe. Malá masna nebo řeznictví může být skvělý nápad na byznys, ale zároveň musíte mít na paměti, že základem je vysoká kvalita prodávaného zboží a jeho neustálá čerstvost. Ve výrobních závodech, které se soustředí na ekologickou produkci masa a uzenin, nesmí chybět ani alternativní zdroj energie. Ideální řešení může být například nádrž na kapalný plyn, obzvlášť v případě, že v provozovně nemáte možnost připojení ke klasické plynové instalaci.

Veganské maso a jeho zpracování

Velmi zajímavou možností jak rozšířit nabídku masny je veganské maso, jinak zvané také vege-meat. Je to velmi populární produkt, který bohužel není tak rozšířený. Přitom si svého kupce zcela jistě najde, protože skupina lidí, pro které se zdravé stravování stalo životním stylem, se stále rozrůstá. Můžete tedy využít tuto situaci a zaplnit díru na trhu. I v tomto případě hraje ve výrobním procesu dobrý a kvalitní zdroj energie nezaměnitelnou roli. Plyn se i zde rozhodně vyplatí protože je to…

Nízko-emisní palivo

Tekutý plyn je nízko-emisní palivo, jehož spalování má v porovnání s tuhými palivy jen minimální dopad na životní prostřední. Můžeme ho tedy označit za ekologicky šetrný. Proto je také bezpečný pro použití v malé masně nabízející ekologické výrobky. Ohřeje vodu, vytopí společné prostory, ale především při jeho spalování nedochází k uvolňování škodlivých látek. Zpracování masa a masných výrobků by mělo probíhat v čistém prostředí, za dodržení přísných hygienických norem. Tekutý plyn z palivové nádrže zajistí vaší výrobě čistotu. V porovnání s elektrickou energií vychází plyn lépe i po ekonomické stránce. A když k tomu připočteme ještě bezplatný servis a rychlou reakci servisu, ukáže se, že plyn je jasný vítěz. Zkrátka a jednoduše, plyn je palivo budoucnosti, které je čisté a zároveň cenově dostupné. Prostě se vyplatí.

Příkladná průmyslová instalace

📌 3x výparník FAS 2000, s výkonem 170 kg hodinově, instalace potrubí, externího přístřeší pro výparníky a rozdělovač, s možností nezávislého ovládaní každého výparníku samostatně, revize zásobníků, kontrolu technické inspekce, autorizaci a elektro projekt řešení.

undefined

MŮŽEME VÁM POMOCI?

Máte nějaké dotazy?

Vyplňte formulář nebo nám zavolejte.

Pro odeslání zprávy prosím, vyplňte všechny vyznačené pole.
Vaša objednávka bola úspešne odoslaná. Ďakujeme.
Jméno a příjmení
Telefonní číslo *
E-mail *
PSČ
Povězte nám, jak vám můžeme pomoci
Full Close

Vyberte si předmět:

Zobraziť ostatné článkyZpět na novinkyPřečíst 6 zásad bezpečnosti:Přejít na článek