background-image

Nejlepší řešení pro Vaši pekárnu a cukrárnu

Vlastní pekárna, aneb splněný sen

Přemýšleli jste někdy nad tím, že si otevřete vlastní pekárnu? Je to skvělý způsob, jak začít podnikat na vlastní pěst. Na začátek budete potřebovat prostory, ty by měli splňovat určité podmínky z hlediska hygieny a bezpečnosti práce. Nejdůležitější je v této branži však plynová instalace, bez ní totiž nedáte ani ránu. Pokud nebude její instalace provedena správně, může se stát, že nedostanete potřebná povolení od úřadů. Velmi důležité je také to, jaký materiál budete využívat při pečení chleba, i ten má totiž neuvěřitelný vliv na jeho chuťové vlastnosti a na výši nákladů.

Dřevo? Zkuste raději alternativu

Dřevo je velmi populární a pečivu dodává nezaměnitelnou chuť a vůni. Dnešní trh ovšem nabízí nespočet alternativních možností. Jednou z nich je tekutý plyn LPG. Jedná se o nejlepší řešení pro pekárny a výrobu celkově. Lze ho totiž využití nejen jako palivo pro pece a sporáky, ale také pro vyhřívání celého objektu a v porovnání s tuhým palivem nabízí lepší energetickou efektivitu a je podstatně ekologičtější.

Řešení, které není třeba řešit

Kotle a pece na tuhá paliva ve většině případů vyžadují určitou dávku péče a údržby. Je zapotřebí doplňovat palivo a provádět pravidelné čištění. To má samozřejmě dopad i naše finance. Ať už údržbu provádíte sami nebo na to máte zaměstnance, vždy musíte investovat čas a jak všichni dobře víme, čas jsou peníze. U plynových kotlů značná část těchto neduhů odpadá. Pokud v místnosti potřebujete udržet stálou teplotu, jednoduše ji nastavíte na termostatu a o zbytek už se postará sám kotel. Pokud máte zavedenou plynovou instalaci, odpadá také nutnost doplňování paliva, protože jej kotel nebo pec čerpá přímo z rozvodové sítě. I přes to, že se jedná o pohodlnější řešení, není úplně bez údržbová. Nesmíte zapomenout na pravidelné revize. Jsou důležité z hlediska bezpečnosti i životnosti zařízení a určitě není radno je podceňovat. LPG je řešení pro ty, kteří si váží svého času a pohodlí.

MŮŽEME VÁM POMOCI?

Máte nějaké dotazy?

Vyplňte formulář nebo nám zavolejte.

Pro odeslání zprávy prosím, vyplňte všechny vyznačené pole.
Vaša objednávka bola úspešne odoslaná. Ďakujeme.
Jméno a příjmení
Telefonní číslo *
E-mail *
PSČ
Povězte nám, jak vám můžeme pomoci
Full Close

Vyberte si předmět:

Zobraziť ostatné článkyZpět na novinkyPřečíst 6 zásad bezpečnosti:Přejít na článek