background-image

Na chatu i v zimě díky řešení od Flagy

Dalo by se říci, že chataření je takový náš národní sport. Zkrátka a jednoduše, máme to v genech. Hned jak se venku oteplí houfně vyrážíme do chatových oblastí, kde trávíme dovolenou, víkendy a nabíráme zpět sílu a energii, kterou jsme ztratili během pochmurného zimního období. Není nic lepšího než víkend strávený na tichém místě v blízkosti lesa, jezera nebo v ideálním případě obojího. Proč si ale pohodlí a odpočinek nedopřát také v zimě? Věřte nebo ne, i to je možné!

Teplo ať jste kdekoliv 

Ano, pravda je taková, že mnoho z nás využívá svá letní sídla pouze v létě. Důvodem bývá absence teplé vody a vytápění. Existují totiž také lokality, kde není přístup k elektrické energii ani zemnímu plynu. Věděli jste ale, že nemusíte být v blízkosti plynové přípojky, abyste mohli plyn využívat? Třeba v malé chatce vysoko v horách? Skvělým řešením jsou zásobníky na kapalný zemní plyn od společnosti Flaga. Jednoduše je postavíte nebo zakopete pod zem na přilehlém pozemku a máte po starostech - máte teplo, teplou vodu a pokud máte plynový sporák můžete i vařit. Tři mouchy jednou ranou a zimní rekreace může začít. Chataření představuje skvělou alternativu k dovolené u moře a v dnešní době, kdy není jisté, jak to s výlety k moři bude, to platí dvojnásob. 

Potřebné vybavení

V první řadě budeme potřebovat chatu, stačí malá. To je základní předpoklad. Poté plynovou přípojku nebo již zmíněný zásobník na kapalný zemní plyn. Pro opravdu malé (ne)movitosti poslouží i větší plynová bomba. Máme tedy zdroj energie, ale musíme ji mít jak využít. Budeme tedy muset nainstalovat i plynové rozvody, radiátory, sporák a kotel. Při výběru kotle sáhněte po variantách s vysokou energetickou účinností. Zajistí dostatek tepla a nespotřebovávají tolik plynu. Pamatujte také na revize, nejen že jsou požadovány zákonem, ale budete mít jistotu, že vše funguje jak má. A nakonec nezbývá nic jiného než rekreace a zasloužený odpočinek v teple domova (chaty). Nyní už třeba i zimě.

MŮŽEME VÁM POMOCI?

Máte nějaké dotazy?

Vyplňte formulář nebo nám zavolejte.

Pro odeslání zprávy prosím, vyplňte všechny vyznačené pole.
Vaša objednávka bola úspešne odoslaná. Ďakujeme.
Jméno a příjmení
Telefonní číslo *
E-mail *
PSČ
Povězte nám, jak vám můžeme pomoci
Full Close

Vyberte si předmět:

Zobraziť ostatné článkyZpět na novinkyPřečíst 6 zásad bezpečnosti:Přejít na článek