background-image

Střechy kryté lepenkou s použitím plynových lahví společnosti FLAGA

Pokrývač je řemeslník, který se zabývá pokrýváním a opravami střech příslušnými střešními materiály. Vyžaduje to velkou fyzickou zdatnost. Každý odborník dobře ví, že na výsledek práce budou mít vliv vhodné nástroje a vysoce kvalitní materiály. Plynové lahve s propan-butanem, které patří mezi tento materiál, budou nenahraditelným prvkem, který umožní včasné dokončení prací spojených s údržbou střechy.

Proč musí majitelé domů pečovat o své střechy?

Dobrý projekt střechy je základem pro zahájení každé práce. Odstranění staré lepenky není nejjednodušší úkol, protože vyžaduje značné úsilí a namáhavou práci. Zároveň je třeba pamatovat na likvidaci škodlivého eternitu. Údržba střechy vyžaduje pečlivost a odhodlání, aby se předešlo dalším opravám v budoucnu. Střecha musí být připravena do budoucí práce, jako např. odklízení sněhu. 

Jaké druhy střešních krytin můžeme rozlišit?

Jedním z nejčastěji používaných stavebních materiálů pro tento účel je lepenka. Díky atraktivním cenám a trvanlivosti je každý zaměstnanec spokojen s jejím praktickým využitím na různých plochách. Při výměně střechy věnujte pozornost krytí tepelně svařovanou lepenkou s izolační vrstvou z polystyrenu. Plynový hořák s 3 tryskami připojenými k lahvi s propanem-butanem je dokonalý způsob, aby práce probíhaly hladce a pohodlně.

 

Bez ohledu na to, zda provádíte opravy v malém rozsahu nebo se zabýváte profesionální výstavbou, naše společnost pro Vás v každém případě připraví individuální nabídku.  

MŮŽEME VÁM POMOCI?

Máte nějaké dotazy?

Vyplňte formulář nebo nám zavolejte.

Pro odeslání zprávy prosím, vyplňte všechny vyznačené pole.
Vaša objednávka bola úspešne odoslaná. Ďakujeme.
Jméno a příjmení
Telefonní číslo *
E-mail *
PSČ
Povězte nám, jak vám můžeme pomoci
Full Close

Vyberte si předmět:

Zobraziť ostatné článkyZpět na novinkyPřečíst 6 zásad bezpečnosti:Přejít na článek