background-image

Kupujete starší dům? Zajistěte si rychle a levně plynové vytápění!

Koupě staršího domu je spojena s tím, že se do něj můžete rychle nastěhovat a začít bydlet, ale nemáte vliv na to, jaký systém vytápění v něm byl instalován. Pokud se v něm dosud používal např. kotel na uhlí starého typu a na pozemku není plynovodní přípojka, vzniká dilema, jaké palivo použít pro topný systém? Řešením může být vytápění zkapalněným plynem LPG. Jak je zřídit?

Proč se vyplatí zvolit pronájem?

Možná se divíte, proč je námi doporučovaným řešením pronájem zásobníku a nikoli jeho koupě. V rámci pronájmu v Flaga poskytujeme kompletní servis. Zásobník na zkapalněný plyn nejen dodáme, ale provedeme i jeho vnitřní kontrolu. V případě potřeby vyměníme pojistné ventily. Balíček zahrnuje také servis a opravy v případě závady.

 

Pokud si koupíte zásobník na volném trhu, např. použitý zásobník, který je o něco levnější než nový, podstupujete riziko, protože může mít vady, které nejsou viditelné pouhým okem. Kromě toho, pokud se s ním něco stane, nebudete mít okamžitou podporu odborníka. Pokud si zásobník pronajmete od společnosti Flaga, všechna rizika jsou na naší straně, nikoli na straně zákazníka. Zapečetíme jej a naplníme zkapalněným plynem. V použitém zásobníku může být plyn nízké kvality, proto je nutné jeho vypláchnutí. Stejnou činnost je nutné provést, pokud budete využívat dodávky plynu od různých firem. Je třeba si uvědomit, že není plyn jako plyn, a proto je nutné zásobníky důkladně vyprázdnit a odstranit z nich zbytky paliva. Cena vyplachování zásobníku je srovnatelná s náklady na používání zkapalněného plynu po dobu asi 1,5 roku. 

 

Námi nabízené plynové lahve LPG, které si můžete pronajmout za účelem dodávky paliva pro systém vytápění vašeho nového domu, patří mezi moderní řešení typu „smart home”. Znamená to, že zaměstnanci společnosti Flaga se postarají o doplňování plynu v pronajatém zásobníku, technické prohlídky a revize, jakož i o technický servis zařízení. Navíc budete mít na ovladači možnost individuálně nastavit mnoho parametrů, včetně průměrné požadované teploty během dne a v noci, a budete moci přizpůsobit úroveň spalování plynu podle venkovních podmínek. Obraťte se na technickou podporu a zjistěte, jaké jsou možnosti instalace zásobníku s plynem LPG na kupovaném pozemku s rodinným domem. O montáž a připojení systému vytápění ve vašem domě se postarají naši odborníci.  

 

Příklad ze života. Vžijme se do situace člověka, který chce koupit dům na sekundárním trhu. Může si vybrat nemovitost bez přístupu k plynovému potrubí, ale chtěl by dům vytápět plynem. V takovém případě se může rozhodnout pro pronájem zásobníku na LPG a podpis smlouvy na dodávky plynu od společnosti Flaga. My zjistíme, jaké technické požadavky musí být pro tento účel splněny. Zda bude pro instalaci nadzemního nebo podzemního zásobníku nutné provést dříve stanovené stavební práce, např. zhotovit základy – podstavec?

 

Zkapalněný plyn jako zdroj energie

LPG neboli zkapalněný plyn je velmi dobrým zdrojem energie, který je v mnoha ohledech lepší než jiná, tradiční paliva. Důvodem je mimo jiné jeho vyšší účinnost a vysoká výhřevnost. Při používání pevných paliv k vytápění domu je obtížnější udržet v obytných místnostech požadovanou, stálou teplotu. V případě plynného paliva je to však velmi dobře možné. Je ideální také jako zdroj energie pro vytápění, vaření a sušení. LPG je navíc ekologičtější než pevná paliva. Může se používat společně s nejnovějšími nízkouhlíkovými technologiemi.

background-image

Hlavní výhody používání instalace pronajímané od Flaga:

  • Vysoká kvalita plynu a rentabilita v porovnání s el. proudem
  • Bezplatný servis a 24 hodinová tísňová linka se servisovou reakcí
  • Prodloužená trvanlivost plynových radiátorů a hořáků

 

 

MŮŽEME VÁM POMOCI?

Máte nějaké dotazy?

Vyplňte formulář nebo nám zavolejte.

Pro odeslání zprávy prosím, vyplňte všechny vyznačené pole.
Vaša objednávka bola úspešne odoslaná. Ďakujeme.
Jméno a příjmení
Telefonní číslo *
E-mail *
PSČ
Povězte nám, jak vám můžeme pomoci
Full Close

Vyberte si předmět:

Zobraziť ostatné článkyZpět na novinkyPřečíst 6 zásad bezpečnosti:Přejít na článek